Inwestuj w atrakcyjne nieruchomości już od 5.000 złotych!

Chcesz zainwestować pieniądze, które leżą bezczynnie na koncie bankowym? Nie wiesz, na co postawić? Rozważ inwestycje w atrakcyjne nieruchomości! Minimalny wkład własny to 5.000 zł i nie musisz podejmować zbyt wielu działań, by czerpać z tego zyski. Brzmi ciekawie? Zapoznaj się zatem ze szczegółami oferty!

Kto oferuje inwestycje w atrakcyjne nieruchomości?

 Do inwestycji w atrakcyjne nieruchomości zachęca Cypr-Inwest. To profesjonalna firma, która od lat działa na rynku. Może poszczycić się bogatym doświadczeniem w nieruchomościach, jak również wieloma sukcesem zakończonymi budowlami w najbardziej rentownych lokalizacjach Cypru. Do tego Cypr-Inwest sprawdził się w roli sprzedawcy, czy zarządcy luksusowych apartamentów, który od lat dzieli się wypracowanymi zyskami z inwestorami.

Decydując się na współpracę z Cypr-Inwest nie trzeba obawiać się żadnego ryzyka. Wręcz przeciwnie firma nie wymaga od inwestorów doświadczenia, czy znajomości branży. Można liczyć na jej wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego, który zawsze kończy się wpisaniem na listę udziałowców spółki CyprusInvest. Brzmi ciekawie? Dowiedz się, na czym polega Crowdfunding Inwestycyjny!http://cyprinvest.com/

Kto może inwestować z Cypr-Inwest w atrakcyjne nieruchomości na Cyprze?

 Na pierwszy rzut oka można uznać, że skoro mamy do czynienia z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, która z sukcesami działa na cypryjskim rynku nieruchomości, to na inwestycję mogą zdecydować się tylko rekiny biznesu. Jednak wystarczy poświęcić nieco więcej czasu na zebranie informacji, a szybko zauważymy, że byliśmy w błędzie.

Cypr-Inwest to firma, która otwarta jest na współpracę z praktycznie każdym. Nie ma dla niej znaczenia, czy inwestor będzie osobą prywatną, czy też właścicielem firmy. Nie jest brana pod uwagę też wielkość firmy, czy branża, w której działa. Wystarczy spełnić warunki Cypr-Inwest i dopełnić formalności, by przystąpić do inwestycji w atrakcyjne nieruchomości na Cyprze.

Jak wyglądają inwestycje z Cypr-Inwest w nieruchomości na Cyprze?

 Cypr-Inwest stawia tylko na atrakcyjne lokalizacje na Cyprze i to właśnie na nich realizuje swoje projekty. Udziałowcem spółki może stać się każdy, a minimalna kwota wejścia to zaledwie 5.000 złotych. Oczywiście można zdecydować się też na większe inwestycje i jest to nawet wskazane, jeśli chcemy czerpać jeszcze większe zyski z atrakcyjnych nieruchomości na Cyprze. Warto w tym miejscu zauważyć, że z Cypr-Inwest nie trzeba zastanawiać się nad bezpieczeństwem inwestycji. W ich modelu stajemy się współwłaścicielem nieruchomości, który może czerpać korzyści co miesiąc.

Przede wszystkim mowa tutaj o zysku na wzroście wartości i na wynajmie 10,6% rocznie, który wypłacany jest każdego miesiąca na konto. Z racji tego, że opieką i koordynacją procesów najmu zajmuje się doświadczony zespół Cypr-Inwest, nie trzeba też angażować się bezpośrednio w zarządzanie obiektem. Dzięki temu można skupić się na pracy na etacie, czy prowadzenie własnej firmy i przy okazji czerpać zyski z inwestycji.

Poza tym, inwestorzy są uprawnieni do korzystania z przysługujących im pobytów właścicielskich bezpłatnych do 14 dni. Tym samym nawet nie trzeba szukać idealnego miejsca na urlop, bo współpraca z Cypr-Inwest nam go zapewni. Dodatkowo jako udziałowcy, w dowolnym momencie możemy zrezygnować z inwestycji w spółce poprzez sprzedaż lub przekazanie posiadanych udziałów dowolnej osobie. Można też zgłosić chęć zbycia udziałów spółce i w tym przypadku Cypr-Inwest odkupi je w cenie zakupu w terminie trzech miesięcy od zgłoszenia takiej dyspozycji.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *