Wóz transmisyjny UNIT10 UHD

Wszyscy doskonale wiemy, jak ważną rzeczą jest sprawna i profesjonalna obsługa różnego rodzaju eventów. Bez odpowiedniego zaplecza nawet najbardziej szczegółowo zaplanowane wydarzenia mogą okazać się zwykłą klapą. Wzbogaceni wieloletnim doświadczeniem w organizacji wszelakich imprez wychodzimy naprzeciw nawet tym najbardziej wymagającym. Wejdź razem z nami na wyższy poziom!

Nasz wóz transmisyjny UNIT10 UHD to idealne rozwiązanie dla osób kładących nacisk na produkcje najwyższej jakości. W tym modelu zabudowa robocza zamontowana została w najdłuższej wersji dostawczego Mercedesa, w którym znajduję się aż pięć miejsc realizatorskich. Samochód dostarczy ekipie warunki pracy w wyjątkowo wysokim standardzie. W środku znajdują się miejsca dla: realizatora wizji, realizatora audio, poziomisty, grafika oraz realizatora systemu powtórkowego EVS. Do dyspozycji użytkowników przeznaczony został specjalistyczny sprzęt, który poradzi sobie z każdym rodzajem wydarzeń, m.in. sportowych czy muzycznych, a także do realizacji produkcji telewizyjnych. 10 światłowodowych torów kamerowych Panasonic AK HC3900 w zestawie z szerokim wyborem obiektywów, czy kamerami zrobotyzowanymi Panasonic AW-UE 150 z łatwością pomoże Ci zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Całość sprzętu gwarantuję pracę w standardzie Full HD oraz 4K/12G.

Przekonaj się sam i wejdź na wyższy poziom!

Komfort w przemieszczaniu i użytkowaniu

Samochód, na bazie którego zaprojektowany został wóz to Mercedes Sprinter o długości 7,4 i ładowności do 3.5t. Przestrzeń realizacyjna w tym wariancie wynosi 6.2m. Pojazd wyposażony został m.in. zewnętrzne oświetlenie LED, markizę słoneczną czy awaryjny system zasilania UPS. Do dyspozycji użytkowników jest również klimatyzacja (dodatkowo w szafach teletechnicznych), ogrzewanie postojowe oraz oświetlenie LED dla każdego stanowiska pracy. Przestrzeń realizacyjna posiada ekrany realizacyjne TV Logic 4k/12g 43”, ekrany kalibrowane sprzętowo (4szt.), system WiFi oraz zegar Masterclock.

Poza wspomnianymi wcześniej torami kamerowymi 4K/UHD Panasonic AK-HC3900G, do dyspozycji ekipy są również najlepiej wyselekcjonowane modele kamer i dodatków, które podołają każdemu wyzwaniu. Posiadamy w ofercie szeroki wybór obiektywów m.in. Canon HJ14 eX4.3 BIASE; Fujinon HA13 x4.5 BERD; Fujinon XA20 x8.5BRM; Fujinon HA42 x9.7-BERD; Canon XJ86 x9.3, a także wiele innych. Samochód zaopatrzony jest również w dodatkowe zestawy takie jak: kamery PTZ Panasonic AW-UE 150 – 2 szt. z pulpitem sterowania PTZ AU-RP 150 oraz kamery POV Marshall CV 503 – 4 szt. ze sterowaniem CCU Marshall CV-RCP-V2. Dodatkowo dysponujemy sprzętem, który świetnie sprawdzi się na planie. Pełna specyfikacja urządzeń dostępna jest w załączniku.

Dogodne warunki i prosty wynajem

Wynajem wozu transmisyjnego dostępny jest na terenie całej Polski, a minimalny okres najmu to 1 doba. W ofercie mamy udostępnienie samego wozu lub z obsługą. Z chęcią pomożemy w realizacji projektu oraz dojedziemy w wybrane miejsce w Polsce.

Nasz zespół dysponuje ogromnym doświadczeniem z zakresu realizacji eventów. Poza wsparciem w przygotowaniu projektu jesteśmy w stanie w pełni zająć się również obsługą realizacyjną, obsługą wozu, czy kompleksową produkcją. Wóz transmisyjny UNIT10 UHD to sprawdzony sprzęt, który daje pełną gwarancję satysfakcji.

Oferta dotyczy wynajmu wozu w podstawowej konfiguracji. Wszystkie dodatkowe elementy będą omawiane na podstawie założeń realizowanego projektu.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *