Wirtualne biuro

Wirtualne biuro to fizyczna siedziba, której adres korespondencyjny i rejestracyjny możesz wykorzystać w prowadzeniu Twojej firmy. Jeżeli dopiero zakładasz swoją pierwszą działalność, przypisanie do niej adresu w centrum miasta sprawi, że nie tylko będziesz widoczny lokalnie, ale również wzbudzisz zaufanie potencjalnych klientów. Nawet jeśli jesteś już doświadczonym przedsiębiorcom, który szuka optymalizacji kosztów i wygodnego rozwiązania to wirtualne biuro również jest doskonałym wyborem. Lokalizacja firmy w prestiżowym miejscu pozwala zrobić niezwykle ważne w relacjach biznesowych dobre pierwsze wrażenie na klientach oraz partnerach – niezależnie od profilu Twojej działalności.

Wynajem adresu w Biuro Spółki to doskonały pomysł, tym bardziej jeśli nie masz obowiązku pojawiania się codziennie fizycznie w swojej firmie, ale potrzebujesz fizycznej lokalizacji. Nasza oferta dotyczy biura, które znajduje się przy najbardziej rozpoznawalnym i uczęszczanym szlaku komunikacyjnym w Poznaniu – przy ulicy Półwiejskiej.

Stworzyliśmy idealne warunki do rejestracji i prowadzenia Twojej firmy

To nie tylko rejestracja na podany adres, ale również oferta kompletnego outsourcingu obsługi biurowej.

  • Obsługa korespondencji 

To nielimitowana usługa, którą wykonujemy bez dodatkowych opłat, niezależnie od tego, na jaki pakiet cenowy zdecydował się nasz klient. Przyjmujemy całą pocztę i przesyłki i przesyłam ją na adres wynajmującego. Na życzenie przesyłamy na adres e-mail zawartość korespondencji, a oryginały dokumentów pozostaną bezpieczne w biurze. Zapewniamy, że żaden list nie zaginie i nie ma potrzeby zatrudniania dodatkowych pracowników do obsługi Twojego biura.

  • Panel klienta 24/7

To narzędzie kompatybilne z komputerem oraz smartfonem, dzięki któremu klient ma dostęp do wszystkich faktur oraz całej korespondencji firmowej 24h na dobę. Poprzez ten nowoczesny panel administracyjny można również skontaktować się z naszymi pracownikami.

  • Sala konferencyjna

To niezbędne zaplecze biznesowe, którego przedsiębiorca potrzebuje do spotkań z partnerami biznesowymi. kontrahentami lub wspólnikami. W Biuro Spółki oferujemy kompletnie wyposażone pomieszczenie, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy dostęp do szybkiego łącza internetowego, rzutnika oraz aneksu kuchennego zaopatrzonego w drobny sprzęt, np. ekspres do kawy. To świetne rozwiązanie, zwłaszcza, że normalny wynajem w skali roku kosztowałby nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Oferujemy również pakiet z obsługą księgową, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną księgowość, zapewniając wsparcie specjalistów z zakresu prawa i podatków.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *