Wielofunkcyjne ogrodzenia modułowe

Rynek budowlany oferuje inwestorom mnóstwo rozwiązań pozwalających tanio, łatwo i szybko postawić płot otaczający posesję. Największą popularnością wśród klientów cieszą się ogrodzenia modułowe, czyli kompletne zestawy z dopasowanymi do siebie elementami, umożliwiające budowę ogrodzenia własnymi siłami.

Jakie rodzaje ogrodzeń modułowych dostępne są w ofercie producentów?

Ogrodzenia modułowe, czyli wszystko w komplecie

Przęsła ogrodzeniowe, słupki, wsporniki, a także akcesoria montażowe i zaślepki – to elementy, na które składa się ogrodzenie modułowe. Są znakomicie do siebie dopasowane i bez trudu można je uzupełnić o inne ważne fragmenty płotu – bramy różnego typu, furtki w różnych wymiarach, a także prefabrykowane podmurówki. W ofercie wytwórców znajdziemy także mechanizmy umożliwiające automatycznie otwieranie bramy. Wystarczy ustalić ilość materiału, wybrać interesujące nas rodzaj konstrukcji oraz stylistykę. Gotowy do złożenia płot zostanie dostarczony bezpośrednio na miejsce budowy. Zakupu możemy dokonać w sklepie z materiałami budowlanymi, specjalistycznej hurtowni lub bezpośrednio u producenta ogrodzenia. Z tych ostatnich opcji najlepiej skorzystać w przypadku składania dużych zamówień – mamy wówczas szansę na uzyskanie bardziej atrakcyjnej ceny za materiał.

Płoty dla każdego

Ogrodzenia modułowe dostępne są w wielu różnych osłonach. Najczęściej takie konstrukcje powstają z wykorzystaniem stalowych stelaży. Do tańszych należą panele ogrodzeniowe z metalowych drutów, bardziej skomplikowane modele mają przęsła z panelami z tworzywa sztucznego. Te ostatnie dostępne są w różnej stylistyce – można je bez trudu dopasować do różnych rozwiązań architektonicznych oraz zabudowy. Wszystkie ogrodzenia modułowe możemy nabyć w bardzo wielu rozmiarach. Poszczególne modele różnią się wysokością, szerokością przęseł, dostępne są też w różnej kolorystyce. Będę świetnie się prezentować zarówno na działkach z domkami jednorodzinnymi, wokół siedzib firm, hal i fabryk, a także obiektów publicznych. Spotkamy je także w parkach, przy placach zabaw oraz osiedlach mieszkaniowych.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *