Uroczy, spersonalizowany upominek? – herbata zestaw

Mówi się, że wynalezienie herbaty było dziełem przypadku. Omyłkowo zaparzone przez Cesarza suszone liście, dały początek długiej, bogatej tradycji przyrządzania kojącego naparu. Obecnie herbata swoim zasięgiem ogarnia cały glob i doczekała się zaszczytnego miejsca w wielu kulturach świata. W Chinach wspólne picie herbaty pieczętuje przyjaźnie i transakcje biznesowe. W Afganistanie, zielona herbata z kardamonem, jest oznaką gościnności i szacunku, dlatego nie wypada odmówić wypicia filiżanki. A jak wygląda kultura picia herbaty w Polsce? Dla nas herbata to chwila relaksu, odpoczynku i czasu z rodziną.

Podaruj bliskiej osobie moment wytchnienia

Filiżanka aromatycznej herbaty, potrafi nadać spotkaniom w gronie przyjaciół wyjątkowy charakter. Warto wybrać zestaw herbat na prezent dla kogoś, komu chcemy podarować kilka chwil zapomnienia i odprężenia. Pięknie ilustrowane pudełka zawierają nie tylko oryginalne mieszanki kawy czy herbaty, ale również drobne słodkości i niezwykle aromatyczne świece sojowe. Czy istnieje lepszy sposób na oddanie naszych ciepłych uczuć do innej osoby, niż gorąca filiżanka naparu, którym może delektować się, kiedy tylko zapragnie? Nuty cytrusów, słodkie orzechowe aromaty i kwiatowe orzeźwiające mieszanki przeniosą obdarowaną osobę daleko od zgiełku miasta i trosk codzienności. Zestaw herbat, to niebanalny wybór na prezent, pasujący na niemal każdą okazję. Zadowoli zarówno osoby, które dobrze znamy jak i będzie dobrym wyborem w przypadku kogoś, kogo dopiero poznajemy. Za sprawą swojej pięknej prezencji, uniwersalności i szerokiego wyboru produktów, zestaw herbat jest zawsze trafionym prezentem.

Zestaw herbat jak prezent szyty na miarę

Zestaw herbat w pudełku to przede wszystkim wybór upominku z szerokiego asortymentu. Czekolady rozpuszczalne, kawy o głębokim zapachu karmelu, herbaty czerwone, zielone i czarne, napary owocowe i cukrowe pałeczki. Wszystko to zapakowane w estetyczne pojemniki, w towarzystwie filiżanki lub kubeczka, wraz z kartonikiem prezentowym stanowią spójną całość. Zarówno pod względem tematycznym jak i wizualnym, zestawy herbat na prezent, dostosowane są do odbiorcy. Można znaleźć idealny upominek dla chłopaka, dziadków, mamy, brata, dla przyjaciółki, która właśnie wyszła za mąż a także zestaw skomponowany na gorące dni lata. W końcu, dlaczego by też nie rozpieścić samej siebie?

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *