Podnośniki osobowe dla chorego i rowery trójkołowe

Podnośniki dla pacjentów to urządzenia medyczne służące do wygodnego przemieszczania sparaliżowanych lub w większości zależnych pacjentów z miejsca na miejsce przy minimalnym obciążeniu opiekuna. Znane również jako windy dla niepełnosprawnych, windy dla osób, windy mechaniczne i windy szpitalne, windy dla pacjentów są dostępne w szerokiej gamie modeli, aby pomieścić pacjentów i opiekunów o różnych potrzebach.

Tradycyjne podnośniki dla pacjentów z nosidłem są zazwyczaj zarezerwowane dla pacjentów, którzy nie mają innych dostępnych opcji transferu wspomagającego. Jeśli pacjent jest w większości lub całkowicie zależny, podnośniki do zawieszenia są najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym sposobem podnoszenia i przenoszenia ich między lokalizacjami, podczas gdy bardziej mobilni pacjenci mogą znaleźć windy typu sit-to-stand jako realne rozwiązanie dla bezpiecznego i wygodnego siedzenia i stania. Podnośniki osobowe dla chorego w chwili obecnej cieszą się dużą popularnością.

Trójkołowiec, często nazywany jest pojazdem trójkołowym. Najczęstszym rodzajem trójkołowca jest ten często kupowany dla małych dzieci, które nie mogą jeszcze opanować stabilności, aby zrównoważyć na rowerze. Te wózki, często wykonane z metalu, mają dwa gumowe koła z tyłu i jedno z przodu. W rzeczywistości wczesny trójkołowiec miał formę powozu konnego, zwykle dwumiejscowego. Zastosowano inne formy napędu i z czasem pojawiły się trójkołowce parowe, wózki z ręcznym pedałowaniem i zmotoryzowany (zasilany gazem lub elektryczny) wózek. Rowery trójkołowe cieszą się dużym zainteresowaniem.

O tym warto pamiętać!

Chusty pacjenta są kluczowym elementem podczas korzystania z podnośnika. Chusta jest tym, co trzyma pacjenta i łączy się z windą. Chusty występują w wielu kształtach i tkaninach i są przeznaczone do różnych poziomów podparcia i zastosowań. Zamawiając chustę należy wziąć pod uwagę potrzeby wsparcia pacjenta i aktywność pacjenta, czy to w celu podniesienia osób starszych z wózka inwalidzkiego, czy przeniesienia ich, aby mogły iść do łazienki, kąpieli itp. Ręczne podnoszenie pacjenta może spowodować obciążenie fizyczne opiekunów, którzy mogą zranić się, próbując przenosić pacjentów. Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, gdy osoba nie jest w stanie poruszać się lub wstać samodzielnie. Dlatego windy są niezbędne dla domów i placówek opieki zdrowotnej. Nasze produkty sprawiają, że podnoszenie osoby z wózka inwalidzkiego jest przede wszystkim o wiele łatwiejsze.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *