Potrzebujesz gotówki? Pomoże Ci kalkulator!

Zbliżają się wakacje. Chciałbyś zaplanować niezapomniany wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi, ale brakuje Ci gotówki? A może planujesz w tym czasie zrobić od dawna planowany remont? W takiej sytuacji warto wspomóc się kredytem gotówkowym. Na rynku dostępna jest jednak dość bogata oferta kredytowa, a spędzanie godzin nad przeglądaniem stron banków czy odwiedzanie oddziałów może być męczące. Na szczęście, w dzisiejszych czasach nie trzeba już tego robić. Z pomocą pospieszy Ci bowiem kalkulator kredytu gotówkowego.

Intuicyjne narzędzie

Kalkulator kredytu gotówkowego to dosyć popularne narzędzie do odnajdywania i porównywania ofert kredytów bankowych. Obecnie jest wiele stron, gdzie można dokonać takiej kalkulacji. Warto zwrócić uwagę na wnioskomat.com . To bardzo intuicyjne strona, dzięki której możesz w szybki i łatwy sposób sprawdzić i porównać różne oferty kredytowe. Wystarczy, że wpiszesz interesującą Cię kwotę oraz okres, w którym chciałbyś spłacić kredyt. Wyszukiwarka wskaże kilkanaście wyników z różnych banków, w kolejności od najbardziej do tych mniej korzystnych.

Szczegółowe dane

Przy każdej znalezionej przez kalkulator ofercie wyszczególnione są następujące parametry: wysokość oprocentowania, RRSO (całkowita roczna stopa oprocentowania), wysokość prowizji, całkowita kwota do spłaty oraz wysokość miesięcznej raty. Pojawia się również przycisk „Szczegóły”, pod którym znajdziesz dodatkowe informacje, takie jak: informacja o oprocentowaniu (czy jest stałe czy zmienne oraz z czego się składa), ubezpieczenie kredytu (czy jest możliwe), kwota kredytu na oświadczenie oraz jaka kwota jest możliwa bez zgody współmałżonka. Dzięki temu możesz porównać wszystkie oferty pod kątem tego, na czym najbardziej Ci zależy.

Minimum formalności

Dodatkowym udogodnieniem jest to, że w momencie, gdy wybierzesz interesującą Cię ofertę i zdecydujesz się na złożenie wniosku, wystarczy, że wciśniesz przycisk „Złóż wniosek” – nie musisz wchodzić bezpośrednio na stronę banku. Zostaniesz przekierowany na stronę wniosku, na której będziesz proszony o podanie podstawowych danych kontaktowych. Możesz również na nowo wybrać kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Po złożeniu wniosku pozostaje tylko oczekiwać na kontakt.

Jak widzisz, kalkulator kredytu gotówkowego to wygodne i niezbyt czasochłonne rozwiązanie. Jeśli rozważasz skorzystanie z dodatkowych środków, warto wspomóc się tego typu narzędziem, żeby wybrać jak najlepszą opcję, a następnie cieszyć się z otrzymanej gotówki.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *