Hotel Włoski – hotel w Poznaniu

Hotel to miejsce, w którym pobyt zazwyczaj jest krótki. Najczęściej nocujemy w hotelach, gdy odbywamy podróż służbową, uczestniczymy w konferencjach, czy po prostu jedziemy na wakacje. Mamy do dyspozycji wiele różnych hoteli o przeróżnym standardzie. To w jakim hotelu się zatrzymujemy zależy w dużej mierze od budżetu, jakim dysponujemy. Ciekawą opcją są hotele butikowe.

Czym jest hotel butikowy – najważniejsze cechy

Nie istnieje żadna precyzyjna definicja, która określałaby jednoznacznie, czym jest hotel butikowy. Ma on jednak pewne charakterystyczne cechy, które wyróżniają go z pośród innych hoteli. Oto one:

Najczęściej są to nieduże hotele mające od 10 do 100 pokoi. Poza tym zawierają różne wspólne przestrzenie, które ułatwiają interakcję z innymi gośćmi. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o przytulnej atmosferze i poznawaniu innych ludzi. Doskonale sprawdzają się podczas wyjazdów służbowych, konferencji, czy wykładów. Posiadają indywidualny a nie sztampowy klimat, co sprawia, że miejsce takie jest wyjątkowe.

Hotel butikowy zazwyczaj łączy w sobie historyczne detale z elegancją. Mogą być eleganckie, współczesne, osobliwe, czy przytulne, często obdarzone artystyczną duszą. Posiadają nowoczesny styl i wystrój. Mają własny unikalny charakter. Spersonalizowana usługa jest zazwyczaj charakterystyczną cechą takiego hotelu.

Hotel Włoski Luxury Hotel Bussines Centrum Poznań – wyjątkowy i luksusowy

Położony w ścisłym centrum Poznania w okolicy najwyższych budynków i wokół najważniejszych instytucji biznesowych i finansowych. W jego pobliżu znajduje się dworzec, Targi Poznańskie i Stare Miasto. To idealne miejsce, z którego łatwo dotrzeć do wszystkich najważniejszych miejsc w mieście. W okolicy znajduje się również Jezioro Malta.

Hotel zapewnia idealne warunki do pracy i wypoczynku. Łączy w sobie wnętrza klasyczne z nowoczesnymi. Posiada znakomitą restaurację, duży parking i darmową wypożyczalnię rowerów dla gości hotelowych. Pokoje Delux i Vip Superior zapewniają wypoczynek i komfort każdemu z gości. Dania serwowane w restauracji zapewniają wyjątkowe doznania smakowe, również dla gości o specjalnych potrzebach żywieniowych serwując dania bezglutenowe i bez laktozy.

Nowoczesne pokoje wyposażone są w gniazdka do USB, zestawy do przygotowywania kawy czy herbaty, mają również bogaty zestaw dobrych kosmetyków w łazience. Znajdziemy tam również ładowarkę do telefonu, telewizor, a w łazienkach pokojów Vip Superior również deszczownicę i różne akcesoria.

Już dziś możesz dołączyć do pokaźnego grona zadowolonych klientów i cieszyć się wygodami, komfortem i smacznymi świeżymi posiłkami.

Sprawdź: hotele Poznań.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *