Kiedy warto zdecydować się na kępki rzęs?

Makijaż potrafi odmienić wygląd każdej kobiety. Nic więc w tym dziwnego, że większość przedstawicielek płci pięknej przepada za używaniem różnorodnych kosmetyków, które mają za zadanie podkreślić ich wygląd oraz zatuszować ewentualne niedoskonałości. Jednym z najważniejszych elementów makijażu jest dla wielu kobiet podkreślenie rzęs – niestety bardzo często za pomocą zwykłego tuszu ciężko jest osiągnąć spektakularny efekt.

Piękne i zadbane rzęsy dla każdej kobiety

Niestety nie wszystkie panie są z natury posiadaczkami pięknych i świetnie prezentujących się rzęs. Na szczęście istnieje wiele nowoczesnych metod, które mają za zadanie podkreślenie oka. Wśród nich największą popularnością niewątpliwie cieszą się sztuczne rzęsy. Są one bardzo wygodne w użytkowaniu, gdyż ograniczają czas potrzebny na wykonanie codziennego makijażu. Sztuczne rzęsy dodatkowo świetnie sprawdzają się również na większe okazje – takie jak randka, impreza czy wesela. Są więc idealne zarówno na co dzień, jak również raz na jakiś czas.

Niektóre kobiety nie przepadają jednak z efektem sztucznych rzęs w codziennych stylizacjach. Dla nich doskonałym rozwiązaniem są kępki rzęs, które aplikuje się w ciągu kilku minut i swobodnie można je zdjąć za pomocą klasycznego płynu do demakijażu kilka godzin później. Z ich pomocą można dowolnie modelować oko oraz nadać mu przyciągającego charakteru. Kępki rzęs dostępne są w różnych wariantach. Różnią się między sobą między innymi długością oraz podkręcaniem, a także ceną, która jest uzależniona głównie od marki. Dzięki temu można z powodzeniem dostosować efekt do potrzeb i preferencji każdej kobiety. Kępki rzęs przykleja się za pomocą specjalistycznego kleju, który gdy zaschnie nie jest praktycznie niewidoczny na powiece. Z reguły kępki rzęs utrzymują się 1 bądź 2 dni w nienagannym stanie, są więc idealnym rozwiązaniem na jakąś imprezę bądź uroczystość.

Przedłużanie rzęs i ich zagęszczanie za pomocą kępek jest zdecydowanie szybsze aniżeli klasyczne przedłużanie rzęs w salonie kosmetycznym. Przy odrobinie wprawy można to zrobić samodzielnie jako jeden z końcowych elementów przygotowania makijażu bądź u zaprzyjaźnionej stylistki. Kępki rzęs świetnie współgrają z mocniejszym makijażem, jak również mogą stanowić podkreślenie oka same w sobie – w tej wersji świetnie sprawdzą się na codzienne wyjścia bądź dla osób nieprzepadających za mocnym makijażem. Niewątpliwą zaletą kępek jest fakt, że odpowiednia i profesjonalnie zaaplikowane nie przyczyniają się do uszkodzenia naturalnych rzęs i można je stosować z dużą regularnością.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *